2010-01-19

Lietuvių kalbos diktanto konkursas
„Raštingiausias pradinukas 2010“

Mokykla jau trečius metus organizuoja lietuvių kalbos diktanto konkursą rajono ketvirtų klasių mokiniams. 2010 m. sausio 19 d. vyko rajoninis lietuvių kalbos diktanto konkursas „Raštingiausias pradinukas 2010“. Konkurse dalyvavo Jonavos pradinės mokyklos, mokyklos – darželio „Bitutė“, „Lietavos“ pagrindinės mokyklos, „Neries“ pagrindinės mokyklos, Panerio pradinės mokyklos, Raimundo Samulevičiaus pagrindinės mokyklos, Justino Vareikio pagrindinės mokyklos, Batėgalos pagrindinės mokyklos, Bukonių pagrindinės mokyklos, Panoterių Petro Vaičiūno pagrindinės mokyklos, Ruklos Jono Stanislausko pagrindinės mokyklos, mokyklos-darželio „Šilelis”, Upninkų pagrindinės mokyklos, Žeimių vidurinės mokyklos ir Kauno „Versmės“ vidurinės mokyklos I-ojo etapo nugalėtojai. Konkursinį diktantą parengė ir vertino Jonavos rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo įsakymu sudaryta komisija.

I-ąją vietą laimėjo Šveicarijos pagrindinės mokyklos mokinė Raminta Ramanauskaitė, II-ąją vietą - Justino Vareikio pagrindinės mokyklos mokinė Rugilė Kazlauskaitė, III-čioji vieta atiteko dviems mokinėms: Agnei Stankevičiūtei iš Upninkų pagrindinės mokyklos ir Paulinai Dirvanskytei iš Panerio pradinės mokyklos. Mūsų mokyklos mokinys Kajus Sereika užėmė IV-ąją vietą.