2010-03-22 - 26

Savaitė be patyčių

2010 metų kovo 22-26 dienomis „VAIKŲ LINIJA“ organizavo respublikinę akciją  "Savaitė be patyčių".Mūsų mokykla prisijungė prie šios akcijos. Akcijos tikslas - kurti draugiškus ir pagarbius santykius tarp visų mokyklos bendruomenės narių. Dalyvavo akcijoje Jonavos pradinės mokyklos moksleiviai, mokytojai ir tėvai.Ką mes veikėme? Klasėse buvo vedamos valandėlės „Patyčios – kas tai?“. Vyko užsiėmimai pagal patyčių ir smurto prevencijos programą „Antras žingsnis“. Psichologės paskaita tėvams „Patyčios: kuo gali padėti tėvai“ (kovo 25 d. 18.val.), lankstinukas tėvams. Stebėjome ir aptarėme animacinį filmą. Surengėme piešinių parodėlę „Gyvenkime draugiškai“. Stebėjome spektaklį apie vaikų tarpusavio santykius „ Noriu Šokolado“( kovo 25d. 13 val.). Savaitės pabaigoje darėme „Jausmų medį“ (vaikai spalvomis išreiškė, kaip jie jautėsi šią savaitę).

3-4 – klasių mokiniai stebėjo Vilniaus Teatro Nr.1
spektaklį „Noriu šokolado“.

Mokinių tėvai ir mokyklos mokytojos dalyvavo psichologės paskaitoje „Patyčios: kuo gali padėti tėvai“

Mūsų mokyklos „Jausmų medis“