2010-04-29 - 30

Projektas "Nedelsk"

2010 m. balandžio 29-30 dienomis mūsų mokyklos mokiniai įsitraukė į projektą „ Nedelsk“.

Projektas „ Nedelsk“ jau 7 metus rengia nemokamas pamokas- patikras. „ Rožinis kaspinėlis“- tai kovos prieš krūties vėžį simbolis. Jis vienija neabejingus , besirūpinančius savo sveikatas žmones, kurie solidarizuojasi su sergančiomis krūties vėžiu moterimis, linkėdami joms sveikatos.

Mūsų mokyklos mokiniai rožines juosteles segė į mokyklos stendą ant kaspinėlio parašę savo mylimų mamų, močiučių vardus. Vaikai rašė mamai laiškus, ragindami jas nedelsti ir pasitikrinti dėl krūties vėžio. „ Tada bus ramu ir tau ir man. Tada žinosiu, kad pasirūpinau savo mama, kurią myliu labiau už viską pasaulyje. Tavo .........“