2010-05-25

Mokyklos jaunieji literatai savo eiles skaito tarptautiniame poezijos festivalyje „Poezijos pavasaris“ Rašytojų klube Vilniuje.

2010 m. gegužės 25 d. mokyklos „Jaunųjų žurnalistų“ būrelio nariai, lydimi vadovės Olgos Šarapajevos, dalyvavo tarptautiniame poezijos festivalyje „Poezijos pavasaris“ Rašytojų klube Vilniuje. Mokiniai savo eiles skaitė skaitymuose „Augame kartu su eilėraščiu“. Jaunieji poezijos mylėtojai parsivežė neišdildomus įspūdžius, dovanotas knygas. 4a klasės mokinė Ieva Petkutė tapo II –os vietos laureate.

Savo eilėmis Poezijos festivalio dalyvius džiugino: Ieva Petkutė, Danguolė Jakštaitė, Greta Sagatauskaitė, Mantas Babila, Brigita Jokubauskaitė, Eglė Vizbaraitė, Evelina Smailytė, Liveta Suslavičiūtė, Gabija Vaikutytė, Greta Gulbinaitė, Tomas Šniukšta, Mantas Kučinskas, Brigita Reinytė.