2010-10-14

"Miškas - svajonių namai"

2010 m. spalio 14 d. Jonavos pradinės mokyklos trečiokų komanda dalyvavo R. Samulevičiaus pagrindinės mokyklos organizuotoje viktorinoje ,,Miškas – svajonių namai”.

Mokiniai apžiūrėjo rudens gėrybių parodą. Pasidžiaugė linksmais ir įdomiais darbeliais.

Mūsų mokyklos atstovai – MIŠKINUKŲ komanda. Tai 3b klasės mokiniai – Mantas Babila ir Vidas Kraujutis, 3c klasės mokiniai – Ervinas Orlovas ir Toma Vilkelytė.

Salę mokiniai papuošė pačių gamintais plakatais, kurių tema ,,Miško draugai ir priešai”.

Spalio 4 d. mokykloje vyko projektinė diena,  skirta Pasaulinei Gyvūnų globos dienai paminėti.

Nuo pat ryto į klases sugužėjo mokinukai vedini ar nešini savo augintiniais.

Klasėse vyko augintinių pristatymas. Mokiniai atliko įvairias užduotis: pirmokai piešė gyvūnus, antrokai gamino aplikacijas, trečiokai kūrė eiles apie savo augintinius, o ketvirtokai rašė mintis apie gyvūnų globą.

Mokyklos aikštyne vyko šunelių paroda, o sporto salėje buvo įsikūrę katinai, žiurkėnai, papūgos, šinšilos, vėžliukai, žuvytės ir kiti gyvūnai.