2011-10-03

IVb klasės projektas JONAVA

2011-10-03 IVb klasė (mokyt. Valdonė Šimonytė) vykdė mėnesio trukmės projektą „Jonava“. Vieni apklausė savo tėvelius, senelius, net prosenelius ar vyresnio amžiaus kaimynus, surinko informaciją, kaip pasikeitė Jonava. Kiti rinko informaciją apie Jonavos lankytinas vietas iš interneto, knygų. Savo surinktą informaciją pristatė klasei. Kad dar geriau pažintume savo miestą, išvykome į ekskursiją po Jonavos rajoną. Projekto pabaigoje laukė kompetencijų ugdymo konkursas – viktorina ir kryžiažodžiai. I vietą laimėjo Unė Jevstignejevaitė, II vietą – Dominyka Makarevičiūtė, o II vietą – Mantas Babila. Kad mokiniai prisimintų šį projektą, dovanų gavo Jonavos atvirukus, kuriuose rašė savo mintis apie įgyvendintą projektą.

„Projektas buvo naudingas, nes aš sužinojau daugiau apie Jonavą. Jonavą atsiminsiu visada, nes ji yra nuostabi. Nors joje aš negimiau, bet jau 10 metų gyvenu“ Ieva.

„Apie savo gimtą miestą žinojau nedaug, o dabar – jau nemažai“ Mantas.

„Nauda man buvo ta, kad sužinojau apie savo gimtą miestą iš savo tėvų ir kitų žmonių“ Ugnė.

Originaliausias ir daugiausia darbo įdėta Vido projekte.

Vertingiausias Ūlos projektas

Prie Žeimių dvaro