2011-11-16

Sportiškiausia mokykla

Lapkričio 16 d. Lietuvos Respublikos Seime apdovanotos sportiškiausios 2010–2011 mokslo metų šalies mokyklos.

Lapkričio 16 d. 12.00 val. Lietuvos Respublikos Seime vyko konkurso Lietuvos sportiškiausia mokykla 2010–2011 m. m. laimėtojų apdovanojimai. Šiais metais į konkursą buvo įtraukta dar viena mokyklų grupė – pradinės mokyklos ir/ar mokyklos darželiai. Iš viso buvo apdovanotos 25 sportiškiausios Lietuvos mokyklos.
     Pradinių mokyklų ir/ar mokyklų darželių grupėje:
1. Širvintų pradinė mokykla;
2. Radviliškio r. Baisogalos mokykla–darželis;
3. Šiaulių Centro pradinė mokykla;
4. Naujosios Akmenės mokykla–darželis „Buratinas“;
5. Jonavos pradinė mokykla.

Šventėje dalyvavusi Lietuvos Respublikos Seimo pirmininkė Irena Degutienė dėkojo LMSSC direktorei už konkurso organizavimą ir pasveikino mokinius, kuriuos jungia sportas ir pasidžiaugė, kad mokyklos ir mokytojai skiria tam dėmesį. I. Degutienė pabrėžė, jog sportas – tai sveikata, o sveikame kūne – sveika siela.

Konkurso nugalėtojams įteikti piniginiai prizai, padėkos raštai, taurės, diplomai ir suvenyrai.