2012-02-15

Respublikinis lietuvių kalbos diktanto konkursas „Rašau diktantą 2012“

Mokykla jau penktus metus organizuoja lietuvių kalbos diktanto konkursą ketvirtų klasių mokiniams. 2012 m. vasario 15 d. vyko respublikinis lietuvių kalbos diktanto konkursas „Rašau diktantą 2012“. Konkurse dalyvavo Jonavos pradinės mokyklos, „Lietavos“ pagrindinės mokyklos, „Neries“ pagrindinės mokyklos, Panerio pradinės mokyklos, Raimundo Samulevičiaus pagrindinės mokyklos, Justino Vareikio pagrindinės mokyklos, Panoterių Petro Vaičiūno pagrindinės mokyklos, Ruklos Jono Stanislausko pagrindinės mokyklos, Upninkų pagrindinės mokyklos, Žeimių vidurinės mokyklos, Barupės pagrindinės mokyklos, Kauno Tado Ivanausko vidurinės mokyklos, Kauno Panemunės pradinės mokyklos, Kauno VšĮ “Vyturio” katalikiškos vidurinės mokyklos, Kauno VšĮ “Ąžuolo” katalikiškos vidurinės mokyklos, Kėdainių “Aušros” vidurinės mokyklos I-ojo etapo nugalėtojai. Konkursui diktantą parengė ir vertino Jonavos rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo įsakymu sudaryta komisija.

I-ąją vietą laimėjo Kauno Tado Ivanausko vidurinės mokyklos mokinė Kristina Užgalytė ir Jonavos “Neries” pagrindinės mokyklos mokinė Austėja Pečiūraitė. II-ąją vietą - Kauno VšĮ “Vyturio” katalikiškos vidurinės mokyklos mokinė Marija Mikušauskaitė. III-čioji vieta atiteko Akvilei Andriūnaitei iš Panerio pradinės mokyklos ir Mantui Babilai iš Jonavos pradinės mokyklos.

Šventinę nuotaiką sukūrė Jonavos pradinės mokyklos antrokės su savo mokytoja Leonarda Šimoniene.

Konkurso dalyviai atidžiai rašė diktantą

Konkursantai su savo mokytojomis

“Rašom diktantą 2012” prizininkai