2012-03-11

Tradicinis bėgimas

2012 03 11 d. į Jonavą rinkosi gausus būrys bėgimo profesionalų ir mėgėjų dalyvauti jau dvidešimt trečiajame tradiciniame bėgime „Obeliskas A.Kulviečiui – Jonava", skirtame Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Šįkart tai buvo ir Lietuvos bėgimo taurės III etapo varžybos. Į bėgimą susirinko apie tūkstantis dalyvių, įskaitant Gausiausio ir vieningiausio kolektyvo konkurse dalyvavusius Jonavos kolektyvus (413 dalyvių), įveikusius simbolinį 2 km  nuotolį.

Jau kelintus metus iš eilės vykstančiame Gausiausio ir vieningiausio kolektyvo konkurse šiemet dalyvavo 9 kolektyvai (Raimundo Samulevičiaus, Panoterių Petro Vaičiūno pagrindinių mokyklų, klubo  „BONUS", SK „Akvaera", „Lietavos" pagrindinės mokyklos, SK „Ieva", Jonavos pradinės mokyklos, Kulvos Abraomo Kulviečio pagrindinės mokyklos, kyokushin karate klubo „Kumite"), panorę kartu įveikti 2 km distanciją, pasipuošę jų komandai būdingais atributais, skanduodami nuotaikingus šūkius.  Renkant darniausią, vieningiausią, gausiausią kolektyvą sau lygių neturėjo „Lietavos" pagrindinės mokyklos atstovai (115 dalyvių). Jonavos pradinės mokyklos dalyvių sąraše 83 bėgikai.

Dėkojame visiems bendruomenės nariams dalyvavusiems ir konkurse!