2012-04-25

Pradinių klasių šaškių turnyras

Jonavos pradinėje mokykloje 2012-04-25 vyko rajono pradinių klasių šaškių turnyras, kurį organizavo Jonavos pradinės mokyklos Olimpinio ugdymo grupės šaškių būrelio vadovė Loreta Gaurilčikienė. Dalyvavo virš 10 jaunųjų šaškininkų iš Jonavos rajono mokyklų. Prizus įsteigė Jonavos kūno kultūros ir sporto centras. Varžybos vyko 3–4 klasių mergaičių ir berniukų grupėse. Visi turnyro dalyviai gavo padėkas už dalyvavimą, o laimėtojai buvo apdovanoti asmeninėmis dovanėlėmis bei taurėmis. Mūsų mokyklos komanda, vadovaujama vyresniosios pradinio ugdymo mokytojos Loretos Gaurilčikienės, laimėjo garbingą III vietą.

Mokytoja Loreta kvietė būti draugiškais, gerbti vieni kitus, padėti vieni kitiems, ragino vaikus žaisti šaškėmis, mokyti draugus šio žaidimo.