2012-05-04

Kauno "Girstutyje" - festivalis "Lietuvos vaikai kuria pasakas"

Penktadienį, prieš vidurdienį, Kauno "Girstučio" centro kultūros rūmuose vyko baigiamasis kūrybinio konkurso "Lietuvos vaikai kuria pasakas" renginys - penktasis mažųjų mūsų šalies rašytojų festivalis. Festivalio rengėjai iš leidyklos "Kalendorius" pademonstravo dainų, šokių ir teatralizuotų pasirodymų siautulyje skaitančiajai visuomenei pirmą kartą viešai, su nemenka išmone, pristatė naują, originalią, labai smalsią ir išdykusią Lietuvos vaikų pasakų knygą.

Renginyje buvo iškilmingai paskelbti bei apdovanoti gražiausių kūrinių autoriai, kurių pasakas atrinko griežta, bet saldumynams negalinti atsispirti ekspertų komisija.

Mūsų mokyklos 1b klasės mokinę Vakarę Skeirytę ir 4b klasės mokinę Ievą Vaišnoraitę į tarptautinį festivalį atlydėjo vyresnioji mokytoja Daiva Puišienė ir mokinės Vakarės tėvelis Tomas Skeirys. Mokinius kurti skatina jaunųjų žurnalistų būrelio vadovė Olga Šarapajeva.

Vakarė sukūrė pasaką „ Žiogelio orkestras“, o „ Baltasis gražuolis“.

Festivalio "Lietuvos vaikai kuria pasakas" globėja - ponia Alma Adamkienė, Rengėjų partnerė - Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka.