2012-05-11

"Mano eilės"

2012-05-11 mokyklos beržynėlyje jau penktą kartą vyko tradicinis poezijos renginys „Mano eilės“ , skirtos Maironio metinėms. Popietę vedė ketvirtokai Gabija Skulčiūtė ir Ervinas Orlovas. Savo kūrybą skaitė jaunieji žurnalistai Kamilė, Gerda, Gustė, Novilė, Augustinas, Mantas, Ervinas, Gabija, Kamilė, Akvilė, Rugilė, Gintarė.

Smuiku griežė pasaulinio garso smuikininkas Miroslavas Forman, o jo žmona Nijolė Forman - pasveikino šventės dalyvius. Renginyje dalyvavo ir savo eiles skaitė poetė Eglė Brazdiūnė.

Šventę organizavo žurnalistų būrelio vadovė, mokyklos raštvedė Olga Šarapajeva ir pavaduotoja ugdymui Jolita Skeirienė.

Šventėje pasidodė mokyklos šokio grupė „Spindulys“ vadovaujama Rimos Auglienės ir jaunieji dainininkai, kuriuos paruošė mokytoja – metodininkė Ilma Budnikienė.