2012-05-24

"Augame kartu su eilėraščiu"

Vienas nuotaikingiausių tarptautinio poezijos festivalio „Poezijos pavasaris“ renginių –­ moksleivių poezijos skaitymai – išaugo į jaunųjų kūrėjų šventę „Augame kartu su eilėraščiu“. Šiemet jis vyko gegužės 24 d. 13 val. Rašytojų klubo salėje (K. Sirvydo g. 6, Vilnius).

Mūsų mokyklos jaunųjų žurnalistų būrelio nariai, vadovaujami raštvedės Olgos Šarapajevos jau treti metai vyko į Vilnių skaityti savo kūrybos eilėraščių. Čia atvyksta visi eilėraščius rašantys vaikai iš visos Lietuvos. Moksleivių kūrybos klausosi ne tik bendraamžiai, bet ir žinomi poetai, literatūros kritikai. Daug šiltų padėkos žodžių iš vertinimo komisijos narių sulaukė mūsų jaunieji poetai. Visiems užteko dėmesio bei gausybės knygų.

SVEIKINAME JAUNUOSIUS POETUS BEI JŲ VADOVĘ OLGĄ ŠARAPAJEVĄ.