Rugsėjo 1-osios šventė

Rugsėjis sugrąžina mus visus iš vasaros, jis pradeda rudenį – dar žydintį, bet jau susimąsčiusį, stebuklingais saulėtų rytų voratinkliais pasidabinusį. Rugsėjis žengia naują žingsnį, dovanoja gražią ir prasmingą Mokslo ir žinių šventę, metai iš metų pasikartojančių ir kaskart vis kitokią.

Kiekviena Rugsėjo 1-oji iš naujo nuspalvina mūsų kasdienybę naujų džiaugsmų ir rūpesčių spalvomis. Nauji mokslo metai rugsėjo -3 ioji – atsakingų darbų pradžia, reikalaujanti sutelktumo, atsakomybės.

Šiandieną mokslo metų pradžią taip pat skelbia plevėsuojantis Lietuvos Respublikos ir mokyklos vėliava. Ypatingai džiugu, kad su mokslo metų pradžia mes pasipuošėme iškilminga mokykline uniforma, ne tik jūs vaikučiai, bet ir mes. Ši uniforma rodo mūsų išskirtinumą ir pasididžiavimą, kad mes esame Jonavos pradinės mokyklos mokiniai. Kaip pastebėjote, mokslo metus vėl pradedame viename korpuse, susispaudę, tačiau tikimės, kad po renovacijos mokykla bus jauki, šviesi, erdvi ir pilna vaikų juoko.

Kad ir sunkiomis sąlygomis dirbame, tačiau radome naujų projektų, pritraukėme investicijų ir naujus mokslo metus pasitinkame naujomis informacinėmis technologijomis, padėsiančiomis kokybiškam ugdomajam procesui ( įsigijome interaktyvią lentą, linksmąsias pelytes, iki Naujųjų metų įsigysime mažus kompiuterius vienai klasei. )

Norėčiau šiandien padėkoti mokyklos personalui ir gerbiamoms mokytojoms, kurios paruošė mokyklą naujiems mokslo metams, stengėsi sudaryti jaukią mokyklos aplinką. Tėveliams, kad nepabūgo mokyklos renovacijos ir pasirinko mūsų mokyklą.

Linkiu visiems inovatyvių ir išradingų pamokėlių, smalsumo mokantis, naujų atradimų, kūrybingumo ir neišsemiamos fantazijos keliaujant po įstabų mokslo ir žinių pasaulį! Tvirtai ženkite mokslo , žinių ir šviesos keliu. Visiems – sveikatos, kantrybės, puikių pasiekimų?