2012-09-26

Europos kalbų viktorina

Kiekvienais metais rugsėjo 26 d. Europos Sąjungos šalyse yra minima kalbų diena.

Ta proga Jonavos pradinė mokykla Jonavos kultūros centre organizavo rajoninę viktoriną ,,Mes – europiečiai“. Joje dalyvavo ketvirtųjų klasių mokiniai. Viktorinos metu komandų dalyviai atliko įvairias užduotis: sprendė laiptažodį, ieškojo valstybių sostines anglų kalba, turėjo užsienio kalba pasakyti pasisveikinimo, atsisveikinimo žodžių, atspėti, kokia kalba yra dainuojama.

Pertraukėlių metu jie atsakinėjo į pateiktus klausimus ir buvo pamaloninti saldžiaisiais prizais. Komandos, laimėjusios prizines vietas buvo apdovanotos diplomais, o visi dalyviai- užrašų knygelėmis. Mūsų mokyklos komanda užėmė 3-iają vietą.

Viktorinos metu mokiniai ne tik daugiau sužinojo apie ES šalis, bet ir smagiai pabendravo. Renginio pabaigoje visi smagiai sudainavome dainelę lietuvių ir anglų kalbomis.