2012-10-09

Akcija: "Saugus vaikas - laiminga šeima"

Jonavos r. savivaldybės viešosios tvarkos skyrius Jonavos pradinėje mokykloje organizavo akciją pirmų klasių mokiniams „Saugus vaikas- laiminga šeima“.

Susitikimo metu mokiniai kartu su policijos pareigūnėmis žiūrėjo Švietimo ir mokslo ministerijos bei Lietuvos policijos eismo priežiūros tarnybos sukurtus edukacinius filmukus „Saugos diržai ir jų būtinumas“, „Atšvaitai ir jų svarba eismo saugumui užtikrinti“, „Dviratininkų šalmai“ ir kt., aptarė,  kokia grėsmė kyla gyvybei, nesilaikant elementarių saugumo kelyje taisyklių.

Akcijos metu vaikus aplankė policijos simbolis šuniukas“Amsius“, kuris patiems mažiausiems mokyklos bendruomenės nariai – pirmokams – padovanojo, Jonavos rajono savivaldybės viešosios tvarkos skyriaus bei VĮ Kauno regiono kelių įsteigtus  atšvaitus, kad tamsiu paros metu bei esant blogoms oro sąlygoms jie būtų puikiai matomi bei saugūs. Renginyje dalyvavo 88 pirmų klasių mokiniai, kurie džiaugėsi policijos pareigūnių jiems parodytu dėmesiu ir gautomis dovanėlėmis.

Šis apsilankymas mokykloje tapo puiki paskata visiems pradinių klasių mokiniams susirūpinti savo ir savo artimųjų saugumu bei kuo greičiau  įsigyti atšvaitus.