2012-10-25

Pažinkime Vėlių šalelę

Š.m. spalio 25d. 3b klasės mokiniai (mokytoja Loreta Gaurilčikienė) lankėsi Krašto muziejuje.Vyko pažintinė edukacinė valandėlė „Pažinkime vėlių šalelę“. Jos metu muziejaus darbuotoja mokinius supažindino su žvakių liejimo technika iš vaško.Patys, pasiraitoję rankoves, galėjo pabandyti lieti.Visi buvo susikaupę ir stengėsi gerai lieti.Muziejaus direktorė Regina Karliūnienė parodė kaip pabaigti dar šiltą žvakę: kurioje vietoje nupjauti, kaip apspausti knatą, aplyginti kraštus, kad žvakė būtų lygi ir graži Pabaigus visi gavo po savo gamybos žvakę parsinešti į namus.

Gėrėme septynių žolelių arbatą, o muziejaus direktorė pasakojo Vėlinių papročius.

Atsigėrę skanios arbatėlės ėmėmės darbo. Iš džiovintų lapų turėjome padaryti mergaitę ir berniuką