2012-10-25

"Atvirukų pasaulis"

Žinodama, kaip mokiniai mėgsta bendrauti, o ypač su bendraamžias iš užsienio, anglų kalbos būrelio "Hello" vaikams pasiūliau dalyvauti tarptautiniame projekte "A World of Postcards" ("Pasaulis iš atvirukų”).

Tai - fantastinė galimybė išplėsti ne tik anglų kalbos, bet ir geografijos žinias, kartu tai - įdomus būdas užmegzti pažintis ir bendrauti su kitais, gyvenančias užsienyje. Šiame  projekte dalyvaujame kartu su kitomis 19 Europos šalių.

Mokiniai rašė apie save, savo miestą bei šalį. Užrašytus atvirukus su miesto ar šalies vaizdais išsiuntėme projekte dalyvaujančioms šalims. Gavę iš kitų šalių atvirukus su jų miesto vaizdais ir aprašymu, mokiniai surado tas šalis žemėlapyje, dalinosi turimomis žiniomis apie jas. Tikimės išsiųsti ir sulaukti dar ne vieno atviruko, kadangi projekto pabaiga tik gruodžio mėnesį.

Anglų kalbos būrelio "Hello"vadovė Jurgita Galackaitė