2012-11-12

Tolerancijos savaitė

SKĖTIS –puikiai tinka rudeniui. SKĖTIS- tai daiktas, po kuriuo, lietui lyjant, gali sutilpti keletas žmonių, kurie yra skirtingi, bet lietui lyjant- būdingi tolerantiški, stovi kartu po skėčiu. Nes žodis „tolerancija“ ir yra pakantumas kitam, kitokiam, gebėjimas gerbti kitą asmenį, kurio įsitikinimai ar nuomonė yra kitokia. Visuomenėje gyvena skirtingi žmonės, todėl labai svarbu gebėti toleruoti kitą ir sugyventi.

Mūsų mokyklos tolerancijos savaitės darbai:

1.Aptarėme, išsiaiškinome, kas yra tolerancija (pakantumas kitokiam, naujoko pritapimas, rasės, neįgalieji).

2. 1 klasių mokiniai ant A2 popieriaus formato grupėse (4-5 mokiniai)ant skėčio trafareto klijavo lašelius su gerumo žodžiais vienas kitam.

3. 2-4 klasių mokiniai (4-5 vaikai) dekoravo senus, nereikalingus skėčius taip, kad atsispindėtų tolerancijos tema .

4. Surengta gražiausių ir geriausiai temą atspindinčių skėčių paroda mokyklos koridoriuje.

1 klasių mokinių atlikti darbeliai-tolerancijos skėčiai

1d klasė su savo tolerancijos skėčiu