2012-11-16

Tolerancijos diena 3a

2012 metų lapkričio 16 diena. Tai tolerancijos diena, kurią 3 a klasė paminėjo neįprastai. Visą dieną klasė dirbo integruodama veiklą: aktyviai mokėsi apie Šiaurės šalis ir dirbdami grupėmis praktiškai gilino žinias apie toleranciją.

Diena numatyta, suorganizuota ir pravesta veiklą planuojant su mokyklos prevencinio projekto darbo grupe.

Pradėję darbą, visi drauge, dar kartą prisiminėme „TOLERANCIJOS“ sąvoką, pakartojome tai, apie ką jau kalbėjomės prieš projektą, vėl formulavome išvadas ir nutarėme šio grupinio darbo metu laikytis kitokių susitarimų.

Veiklos tikslas buvo klasėje sukurti tolerancijos skėtį. Jį apipavidalinti pasirinkta technika ir pristatyti mokyklos bendruomenei. Aptarėme pasiūlytas mintis ir idėjas apie tai, kaip dekoruosime skėčius, pasiskirstėme pareigomis ir tik pradėjus darbus... sulaukėme svečių!

Mus, 3a klasės mokinius, su tolerancijos diena, atskubėjo pasveikinti 3b klasės mokiniai! Kiekvienas vaikas dovanų gavo po mielą tolerancijos lašelį! Ačiū Jiems! Smagumėlis...

Maloniai nustebinti ir pakylėti kibome į darbus!..

Šauniai praleidome dieną!..