2012-12-06

Akimirkos iš Seimo

Jonavos pradinė mokykla – ketvirta sportiškiausia šalies pradinių mokyklų- darželių grupėje

Trečiadienį Seimo Konferencijų salėje buvo apdovanoti 2011–2012 metų Lietuvos sportiškiausios mokyklos konkurso nugalėtojai. Šiame konkurse Jonavos pradinė mokykla iškovojo ketvirtąją vietą pradinių mokyklų- darželių grupėje.

Mokyklai įteikta Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro padėka bei Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos respublikos vyriausybės 600 litų vertės čekis sporto inventoriui įsigyti.

Susirinkusius mokytojus, moksleivius, mokyklų vadovus sveikino Seimo Pirmininkas Vydas Gedvilas, paskirtasis Premjeras Algirdas Butkevičius, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

Lietuvos sportiškiausios mokyklos konkursas vyksta jau 11 metus iš eilės. Konkursu siekiama skatinti šalies bendrojo lavinimo mokyklų bendruomenes kuo didesnį dėmesį skirti mokinių fiziniam ugdymui, siekti, kad kuo daugiau mokinių sportuotų laisvalaikiu, savaitgaliais ir atostogų metu.

Dėkojame mokytojai Gintarei Vinciūnienei ir vyresniajai mokytojai Loretai Gaurilčikienei už sportinius pasiekimus ir olimpinį ugdymą mokykloje.