2012-12-12

Finalinė viktorina"Būk saugus"

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jonavos rajono policijos komisariatas gruodžio 3 d. organizavo rajoninį 3 klasių teisinių žinių viktoriną „Būk saugus“.

Jonavos pradinės mokyklos 3-ių klasių komanda parodė , jog yra patys geriausi, stipriausi rajone ir garbingai iškovojo I vietą rajone.

Gruodžio 12 d. Jonavos pradinės mokyklos 3 klasių komanda vadovaujami vyresniosios mokytojos Nijolės Gansiauskienės vyko į Kauno apskrities moksleivių viktoriną „ Būk saugus“ . Finalinė teisinių žinių viktorina vyko Kauno miesto vyriausiojo policijos komisariato viešosios policijos salėje. Viktoriną organizavo Kauno miesto vyriausias policijos komisariatas.

Jonavos pradinės mokyklos trečiokus atstovavo šie mokiniai:

1. Miglė Klimovaitė 3a kl. - komandos kapitonė.

2. Benas Bulkė 3a kl.

3. Diana Kievišaitė 3b kl.

4. Kamilė Augustė Jaščemskaitė 3c kl.

5. Kamilė Stravinskaitė 3c kl.

Pagrindiniai teisinių žinių viktorinos tikslai:

1. formuoti vaikų teisinę sąmonę;
2. formuoti vaikų socialinius įgūdžius;
3. formuoti teigiamą policijos įvaizdį;
4. organizuoti teisinį švietimą programoje dalyvaujantiems vaikams;
5. išmokyti vaikus saugiai elgtis esant vieniems namuose, kieme, mokykloje;
6. inicijuoti vaikų, pedagogų, Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnų ir policijos pareigūnų bendradarbiavimą, kuriant saugią aplinką.

"Saugučių" komandos prisistatymas

Namuose paruošto plakato pristatymas

"Saugučių" komanda tiksliai išsprendė teorines užduotis

Atsisveikindami mokiniai sudainavo dainą apie bendrąjį pagalbos telefoną

„Saugučių“komanda Kaune nusileido su „ Saugučių“ raketa. Esame patys šauniausi ir protingiausi Kauno apskrityje.

Teisinių žinių viktorinoje „ Būk saugus“ dalyvavo penkios apskrities mokyklų komandos. Jonavos pradinė mokykla buvo šauniausia visose rungtyse, todėl iškovojo garbingąją I-ją vietą.

Jonavos pradinės mokyklos pavaduotoja ugdymui Jolita Skeirienė