2012-12-12

"British Christmas"

2012 m. gruodžio 12 d. Justino Vareikio pagrindinėje mokykloje įvyko 4 klasių anglų kalbos rajono popietė „ British Christmas“. ( „ Britų Kalėdos “).

Mūsų mokyklos anglų kalbos mokytoja Svetlana Cvetkova paruošė 4 klasės mokinius šiam renginiui. Popietės metu mokiniai pristatė Kalėdinį numeriuką, atliko įvairias užduotis, žaidė žaidimą ir išmoko Kalėdinio šokio.

Popietė labai patiko mokiniams, jie aktyviai dalyvavo joje, pristatė savo paruoštą numeriuką, atliko įvairias užduotis, žaidė žaidimą ir išmoko Kalėdinio šokio. Jiems buvo smagu pasveikinti draugus, pabendrauti anglų kalba ir įtvirtinti savo žinias.

Dėkojame popietės organizatoriams, tarp jų ir mūsų anglų kalbos mokytojai Jurgitai Galackaitei , už labai įdomų ir puikiai pravestą renginį. Norime pasveikinti visus su artėjančiomis šventėmis ir palinkėti sėkmės, svajonių išsipildymo, džiaugsmo ir gražių akimirkų.

Anglų kalbos mokytoja Svetlana Cvetkova.

Mūsų dalyviai: Danielė Gružauskaitė, Martynas-Lukas Gudas, Eva Navickaitė, Dovydas Žurauskas ir Justas Sakalauskas.

Popietės metu mokiniai pristatė Kalėdinį numeriuką.

Kalėdų senelis su snieguole.

Užduotėlės atlikimas

Kalėdinis žaidimas