2012-12-13

"Vitaminų diena"

2b klasė dalyvavo mokyklos projekte „Valgyk sveikai - gyvenk ilgai“. Vyko integruota veikla.

Kadangi mokiniai nutarė gaminti morkų-česnakų salotas, tai sutarė, kad netradicinę dieną ateis pasipuošę kokiu nors oranžiniu rūbu.

Klasėje jie rado penkias vitaminų (A,B,C,D,E ) grupes žyminčius stalus. Burtų keliu išsitraukė, kas kokiai grupei priklausys. Tada susėdo prie stalų ir prasidėjo rimtas darbas.

Pirmiausia mokiniai stebėjo ir aptarė skaidres „Vitaminai“. Tada kiekviena vitaminų grupė gavo tekstą apie savo vitaminą . Jį perskaitė ir atsakė į klausimus: kuo naudingas jų vitaminas ir kur jį rasti? Atsakymus pristatė kitoms vitaminų grupėms.

Po muzikinės pertraukėlės grupelių nariai gavo matematines užduotis.

Stalui papuošti pasigaminome „Morką“.

Salotų gaminimas. Aptarėme, kokių produktų reikės: tarkuotų morkų , smulkinto česnako ir majonezo.

Paskanavome. Aptarėme, kokių naudingų medžiagų turi morkos ir česnakai.

Nusprendėme: VALGYK MORKAS, ČESNAKUS - BŪSI SVEIKAS IR ŽVALUS!