2012-12-14

Projektinė diena "Valgyk sveikai - gyvenk ilgai”

3b klasėje vyko projektinė diena „Su vitaminais draugausi – ilgai gyvensi“. Vaikai patys pasirinko  vaisius ir daržoves, kurias atsinešė į klasę. Kiekvienas parašė ir nupiešė kuo mums tas vaisius ar daržovė naudingi ir kokiais vitaminais turtingi. Į šventę pasikvietėm dalyvauti mamytes. Kol su mamytėmis ruošėme gėrybes, vaikučiai žiūrėjo filmuką „Čipolino nuotykiai“.

Pagrindiniu akcentu vaikai pasirinko raudoną spalvą.

Štai taip atrodė mūsų sveikuolių stalas ir mes prie jo.

Tada pagal IKT parengtą medžiagą, minėme mįsles. Pagal atsakymą, mokinys pasirinkęs tą daržovę ar vaisių, pristatė vaizdinę medžiagą: kuo jie mums naudingi, kokiais vitaminais turtingi, kodėl juos valgome, kokius žinome iš jų gaminamus patiekalus. Visi po pristatymo turėjo paragauti ir pasidalinti skonio pojūčiais.

Visi ragavo ir dalinosi mintimis. Pabaigus pristatymą kompiuteryje rodžiau daržoves, o mokiniai iš nurodytų raidžių turėjo sudėti žodį:

„ŠAUNUOLIAI“

Puikios nuotaikos lydimi, visi ėjome aplink stalą ir ragavome mišraines, vaisius, daržoves, buvom visi kultūringi, tvarkingi ir draugiški. Visiems labai patiko.