2012-12-18

Adventinis Žibintų vakaras

Ib klasės (mokyt. Valdonė Šimonytė) mokinių šeimos susirinko į adventinį Žibintų vakarą. Tai pirmasis ketverių metų projekto „Džiaugsmingos Kalėdų šventės“ renginys. Vaikai padovanojo savo tėvams nuotaikingą kalėdinę dainelę ( muzikos mokyt. Ina Sipavičienė). Prie Kalėdų eglutės vaikai klausėsi pasakos „Užmiršta dovana“ ir dalijosi mintimis. Prisiminė savo atliekamus devynis gerus darbus. Svarbiausias vakaro uždavinys – kiekvienai šeimai savitai pasigaminti nykštuko žibintą – buvo pasiektas. Kiekvienam mokytoja padovanojo ir priklijavo į žibintą žvakutę. Su savo žibintais vaikai fotografavosi prie eglutės. Kiek gerų emocijų suteikė šviečiantys žibintai tamsoje!

Su nekantrumu vaikai laukė tris dienas žaisto žaidimo „Slaptas draugas“ atomazgos. O kas yra mano slaptas draugas? Beveik visiems (net ir mokytojai!) tai ir liko neišsiaiškinta paslaptis. Slapti draugai patys turėjo pasisakyti ir gavo dovanėlę.

Vakaro pabaigoje žaidė žaidimą „Nykštuk, kur tu?“, pašoko su Kalėdų Senelio lazda.

Paskutinę mokslo dieną prieš Kalėdas klasėje visi aptarė atliktus devynis gerus darbus. Visus darbus atliko tik 5 mokiniai: Viktorija, Evelina, Julija, Domas ir Nedas. Jie buvo apdovanoti Gerų darbų diplomėliu.