2013-02-26

Diktantas

2013 m. vasario 26 d. Jonavos suaugusiųjų švietimo centre įvyko respublikinis IV klasių mokinių lietuvių kalbos diktanto konkursas „Rašau diktantą 2013“, kurį organizavo Jonavos pradinės mokyklos mokytojai. Konkurso dalyvius pasveikino ir sėkmės palinkėjo švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Vytautas Žebrauskas. Mokytojos Valdonės Šimonytės pirmokai linkėjo parašyti diktantą be klaidų, o Jonavos pradinės mokyklos mokinių ansamblis, vadovaujamas mokytojos Ilmos Budnikienės, sėkmės linkėjo gražia daina. Rašymo gebėjimus išbandė 28 Kauno, Kėdainių, Prienų ir Jonavos IV klasių mokiniai. Nuoširdžiai sveikiname I vietos laimėtojus: Gloriją Elžbietą Lukaitę, Kauno mokyklos-darželio „Rūtelė“ mokinę, Aliną Sikorskytę, Kauno „Vyturio“ katalikiškos vidurinės mokyklos mokinę, II vietos laimėtojus: Justiną Garnytę, Jonavos r. Upninkų pagrindinės mokyklos mokinę, Austėją Skrupskaitę, Prienų r. Išlaužo pagrindinės mokyklos mokinę, III vietos laimėtojus: Liepą Spietinytę, Jonavos pradinės mokyklos mokinę, Marką Tereščiuką, Kėdainių ,,Ryto“ pagrindinės mokyklos mokinį, Eveliną Dumskytę, Kėdainių r. Akademijos mokyklos-darželio „Kaštonas“ mokinę.

S V E I K I N A M E

Elona Jankūnienė

7.

Evelina Dumskytė