2013-03-01

Žiemos šventė

Laukėm laukėm ir pagaliau sulaukėm. Atėjo šalta, speiguota žiema, kuri nepagailėjo sniego. Galime džiaugtis žiemos malonumais. Mokyklos olimpinio ugdymo grupė suorganizavo žiemos šventę, į kurią pakvietė mokyklos 1-4 klasių mokinius. Klasėje išklausę saugaus elgesio instruktažą, pasiskirstę veiklomis, iškeliavome ant kalnų. Mokiniai dalyvavo rogučių lenktynėse veždavi vieni kitus, čiuožinėjo ledo takeliais, spalvotu guašu ir akvarele piešė ant sniego, statė statinius iš sniego. 1b klasės mokiniai išmėgino ir kinkinių sportą. Gaudvydo tėtis Tomas Bielo-Petravičius pakinkęs savo šunį haskį (be galo stiprų, energingą bei ištvermingą ir nepavargstantį šunį), tempė rogutes su mokiniais.

Veikla buvo integruota į olimpinio ugdymo programą. Šaltukui gnaibant skruostus, nosis, ausis, visi grįžo patyrę daug gerų emocijų, įspūdžių, linksmi. Žiemos šventė įrodė, kad esame stiprūs, užsigrūdinę, sveiki!

Po to vaikai vaišinosi: gėrė kvapnią arbatą, valgė riestainius ir dalijosi šventės įspūdžiais.