2013-03-11

Bėgimas "A.Kulviečio paminklas - Jonava"

Kaip ir kiekvienais metais kovo 11-osios dieną Jonavoje sujudimas, nepažeidžiant tradicijų,  į mūsų miesto centrą rinkosi   bėgimo mėgėjai iš rajono mokyklų ir  visos Lietuvos. Čia vyksta bėgimas “A.Kulviečio paminklas – Jonava”, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Keleri metai iš eilės sportininkams bėgti jau nebekliudo nei didelis šaltis, nei labai prastas oras. Pirmiausia prie savivaldybės susirinkę žiūrovai galėjo išvysti startą ir finišą tų bėgikų, kurie pasirinko 2 km ilgio nuotolį.

Mūsų Jonavos pradinė mokykla dalyvavo gausiausio ir darniausio kolektyvo konkurse. Jonavos pradinės mokyklos dalyvių sąraše buvo 76 bėgikai. Bėgime dalyvavusių pagrindinių mokyklų ir klubų tarpe mes ketvirti.