2013-03-20

Rajoninė 4-tų klasių mokinių anglų kalbos olimpiada

2013 m. kovo 20 d. Jonavos suaugusiųjų švietimo centre įvyko rajoninė IV klasių mokinių anglų kalbos olimpiada, kurią organizavo Jonavos pradinė mokykla.

Konkurso dalyvius pasveikino ir sėkmės palinkėjo Jonavos pradinės mokyklos direktorė Birutė Prasauskienė. Mokytojų  Leonardos  Šimonienės, Jurgitos Galackaitės ir Svetlanos Cvetkovos  paruošti mokiniai  vaidino situacijas, parodančias užsienio kalbų mokėjimo svarbą bei linkėjo sėkmės, atlikdami anglišką dainą.

Galimybę pasitikrinti savo anglų kalbos žinias turėjo 13  Jonavos miesto ir rajono  IV klasių mokinių. Jie atliko kalbėjimo, klausymo, skaitymo suvokimo ir kalbos vartosenos(raštu) užduotis.

Nuoširdžiai sveikiname olimpiados laimėtojus: Ugnių Bieliūną, Jonavos Justino Vareikio pagrindinės mokyklos mokinį, Adą  Šukevičių ir Gabiją  Zakardonskytę iš Jonavos Panerio pradinės mokyklos.

Mūsų mokyklos mokiniai  Dovydas Žurauskas surinko 31,50 taško, Eva Navickaitė-29,25 taško, o Martynas Lukas Gudas – 32,75 taško iš 40 galimų.

SVEIKINAME LAIMĖTOJUS

Eil.