2013-04-22

Svečiavomės Jonavos GMP stotyje

2013-04-22      Ib klasės (mokyt. Valdonė Šimonytė) mokiniai, aiškindamiesi, ką žmonės dirba visą dieną, Tomo tėvelio dėka svečiavosi Jonavos greitosios medicinos pagalbos stotyje. Vaikai  turėjo įsidėmėti bent tris profesijas ir vienu sakiniu apibūdinti, ką tie žmonės veikia. Tai nebuvo lengva užduotis. Greičiausiai įsidėmėjo vairuotojo (pasirodo jis ne tik veža ligonius, bet padeda ir felčeriams) bei gydytojos darbą. Dispečerė ir bendruomenės slaugytoja arba felčerė daugumai vaikų buvo nauji žodžiai. Po keletos pakartojimų, šie žodžiai skambėjo vaikų lūpose. Nors apie direktoriaus darbą nieko neišgirdo, bet patys teisingai išmąstė, kad toks yra ir ką jis dirba.

O įspūdžių iš netradicinės pamokos liko daug! Juk tiek sužinojo, pamatė, išbandė...

Ačiū Jonavos GMPS už suteiktą galimybę pažinti jų darbą!