2013-04-23

Seminaras-konferencija Molėtuose

Seminaras-konferencija „Gerosios patirties sklaida įgyvendinant Vaikų ir jaunimo olimpinio ugdymo projektą“ Molėtų pagrindinėje mokykloje.

2013 m. balandžio 23 dieną atvykome į Molėtų pagrindinę mokyklą. Čia susirinko mokymo įstaigos , dalyvaujančios Olimpinio ugdymo programoje. Po iškilmingo renginio atidarymo seminaro-konferencijos pirmosios dalies  buvo pristatyti pranešimai, kuriuos parengėme ir mes: 1 a klasės mokytoja Gintarė Vinciūnienė ir direktorė Birutė Prasauskienė. Mūsų praktiniai  pranešimai nustebino dalyvius, kadangi į olimpinio ugdymo veiklą įtraukti visi bendruomenės nariai ir palyginus per neilgą laiką, labai daug nuveikta: sukurtas himnas, olimpinis ženklas, išmoktas olimpinių žiedų šokis, laimėti projektai, dalyvauta  įvairiose varžybose  bei organizuota puiki veikla. Mokytojai turėjo progą ne tik įsigilinti į olimpinio ugdymo specifiką bei praktines veiklas, organizuojamas minėtose mokyklose, bet ir patys atlikti užduotis, sužinoti daugiau apie olimpinių idėjų pritaikymo metodus bei galimybes.

Seminaro-konferencijos dalyviai džiaugėsi pasisėmę naujų idėjų, galimybe susitikti ir pasidalinti patirtimi su bendraminčiais. Visi nekantriai laukia naujų susitikimų.