2013-05-03

Pasakų šventė

Jaunųjų žurnalistų būrelio mokiniai 2012-2013 mokslo metais dalyvavo respublikiniame mokinių kūrybiniame konkurse „Lietuvos vaikai kuria pasakas.“

2013 m. gegužės 3 d. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kartu su leidykla „Kalendorius“ organizavo mokinių kūrybinio konkurso „Lietuvos vaikai kuria pasakas“ baigiamąją šventę, kuri vyko Kauno Valstybiniame lėlių teatre. Renginio globėja p. Alma Adamkienė.

Į šventę buvo pakviesti šeši mūsų mokyklos jaunieji žurnalistai, kurie dalyvavo šiame konkurse: Emilė Piesliakaitė, 1a klasės mokinė, Eva Sakalauskaitė, 1b klasės mokinė, Nedas Rudzinskas, 1b klasės mokinys, Lukas Zujevas, 1c klasės mokinys, Gintarė Giedrytė, 2b klasės mokinė, Kamilė Stravinskaitė, 3c klasės mokinė.

Visi mokiniai ir būrelio vadovė Olga Šarapajeva buvo apdovanoti padėkos raštais. Džiaugėmės spektakliu pagal Brolių Grimų pasaką „Snieguolė ir septyni nykštukai“.

Kelionėje lydėjo ir dalyvavo šventėje Gintarė Vinciūnienė, mokytoja, ir Evos mama Reda.