2013-05-08

Šviesoforo konkursas

2013 m. gegužės 8 d. Jonavos Panerio pradinėje mokykloje vyko Jonavos rajono pradinių klasių mokinių II etapo „Šviesoforo“ konkursas. Jame dalyvavo penkios rajono mokyklų pradinių klasių mokinių komandos iš R.Samulevičiaus pagrindinės mokyklos, Jonavos r. Žeimių pagrindinės mokyklos, J.Vareikio pagrindinės mokyklos, Panerio pradinės ir Jonavos pradinės mokyklos.

Pradinių (1-4) klasių mokinių konkurso „Šviesoforas“  tikslas – skatinti pradinių klasių mokinius mokytis kelių eismo taisyklių, ugdyti saugaus elgesio kelyje įgūdžius, domėtis eismo saugumo klausimais.

Pirmasis konkurso turas vyko mokyklose. Antrasis etapas vyko Jonavos Panerio pradinėje mokykloje.

Komandos turėjo atlikti teorines ir praktines užduotis, kurios reikalavo kruopštaus pasiruošimo.

Jonavos pradinę mokyklą antrame etape atstovavo šie mokiniai:

1. Dominykas Tervydis-1d klasė.
  2. Vakarė Skeirytė -2b klasė.
  3. Orestas- Antipas Pelivanov-3c klasė.
  4. Markas Klimovas-4c klasė-komandos kapitonas.
Mokinius paruošė vyresnioji pradinio ugdymo mokytoja, saugaus eismo būrelio vadovė Nijolė Gansiauskienė.

Komanda džiaugėsi iškovota III-ąja prizine vieta rajone ir pasidalino organizatorių paruoštais prizais ir dovanomis.