2013-05-22

Poezijos festivalis Vilniuje

2013 m. gegužės 22 d. mūsų mokyklos jaunieji žurnalistai ketvirtą kartą dalyvavo viešosios įstaigos „Rašytojų klubas“ ir Lietuvos rašytojų sąjungos organizuotame  tarptautinio poezijos festivalio Poezijos pavasaris gražiame ir nuotaikingame renginyje – moksleivių poezijos skaitymuose „Augame kartu su eilėraščiu“.

Rašytojų klubo salėje savo kūrybos eiles skaitė: Miglė Kisieliūtė, 1a klasės mokinė, Eva Sakalauskaitė, 1b klasės mokinė, Aistė Paulauskaitė, 1c klasės mokinė, Lukas Zujevas, 1c klasės mokinys, Vakarė Skeirytė, 2b klasės mokinė, Gustė Cvilikaitė, 2c klasės mokinė, Gabija Macijauskaitė, 2d klasės mokinė, Vestina Pranaitytė, 2d klasės mokinė, Miglė Klimovaitė, 3a klasės mokinė, Miglė Stasiukonytė, Ugnė Jasilionytė, 3c klasės mokinė, Akvilė Žiemytė, 3c klasės mokinė. Vertinimo komisijai labiausiai patiko Miglės Kisieliūtės ir Miglės Klimovaitės eilėraščiai.

Šiltų padėkos žodžių pelnė kiekvienas mokinys, skaitęs savo kūrybos eiles. Jaunieji kūrėjai buvo gausiai apdovanoti knygomis.

Rašytojas Jeronimas Laucius mūsų mokyklos jauniesiems žurnalistams palinkėjo kūrybinės sėkmės.

Renginyje kartu su mokiniais dalyvavo direktorės pavaduotoja ugdymui Jolita Skeirienė, jaunųjų žurnalistų būrelio vadovė Olga Šarapajeva, bibliotekininkė Lilija Grigėnienė.