2013-05-24

Pirmokai - mokytojai

Keletas Ib klasės (mokyt. Valdonė Šimonytė) mokinių panoro dailės ir technologijų pamokose išmokyti draugus lankstymo meno. Tokią veiklą inicijavo Benas. Jis mokė išlankstyti varliuko ir ančiuko galvytes. Vaikai atidžiai klausėsi savo mokytojo, todėl pavyko lankstinys. Pamokos pabaigoje buvo tikras varlių choras!

Gvidas vaikams pasiūlė išsilankstyti spalvotą kubą. Tokio darbo sudėtingumo išsigando net mokytoja. Tik ne Gvidas. Nuosekliai aiškindamas, parodydamas, išmokė lankstyti vieną kubo sieną. Kai kurie mokiniai spėjo išlankstyti net kelias. Iki galo visą kubą įveikė nedaug vaikų. Gvidas labai profesionaliai vedė pamoką.

Prieš savaitę lankydamiesi Medaus slėnyje vaikai prie kūdros buvo nustebinti mažų varlyčių gausa. Evos siūlymu mokiniai lankstė varlytes. Ilgas ir sudėtingas darbas suteikė džiaugsmo. Mat varliukai pirštukų pagalba galėjo šokuoti.

Kubus Gvidas pasigaminti išmoko savarankiškai naršydamas internete.

Iš pažiūros – sudėtingas kubas.

Labai svarbu suprantamai paaiškinti ir parodyti.

Gvidas, kaip tikras mokytojas, profesionaliai vedė pamoką.

Beno išmokytas lankstyti ančiuko ir varlytės snapelis draugams suteikė daug džiaugsmo. Baigusi darbą, sukvaksėjo visa klasė!

Ekskursijoje „Puikiosios panemunės“ vaikų dėmesį prikaustė galybė mažų „varliukų“ – buožgalvių.

Evos siūlymu, mokiniai lankstė varlytes.

Eva kantriai rodė savo mokiniams ir puikiai  valdė klasę.

Smagus darbo rezultatas!

Po savaitės buožgalviai „užaugo“... ir galėjo šokinėti ant stalo!